0%
Uwaga: uruchamianie JavaScript jest wyłączone w przeglądarce lub dla tej strony. Może to uniemożliwić udzielenie odpowiedzi na niektóre pytania tej ankiety. Proszę sprawdzić ustawienia swojej przeglądarki.

XI Giełda Pracy Uniwersytetu Opolskiego - formularz zgłoszeniowy | 21.04.2020

Rejestracja na XI Giełdę Pracy Uniwersytetu Opolskiego

 

XI edycja Giełdy to dzień poszukiwania pracy, praktyk i staży, dzielenia się doświadczeniami, wypełniony rozmowami i negocjacjami.

Setki studentów Uniwersytetu Opolskiego, posiadających kompetencje potrzebne w Twojej firmie!

 • Godziny poranne to czas na tradycyjną formułę targową, podczas której uczestnicy poznają możliwości rozwoju, współpracy i rekrutują się na wybrane, udostępniane przez Wystawców, stanowiska pracy.
   
 • Równolegle, w dniu targów zaplanowany został szereg warsztatów i spotkań z pracodawcami, które umożliwiają nawiązanie jeszcze lepszych relacji ze studentami i absolwentami - uczestnikami Giełdy Pracy - a którzy planują swój dalszy rozwój zawodowy.
   
 • Podczas XI Giełdy Pracy, zaprezentują się Koła Naukowe Uniwersytetu Opolskiego, przedstawiając swoją działalność i realizowane projekty.
   
 • Wydzielona zostanie specjalna strefa prac dyplomowych, gdzie nawiązać będzie można kontakt ze studentami zainteresowanymi pisaniem prac dyplomowych (licencjackich i magisterskich) na tematy zlecone przez (i we współpracy) z partnerem zewnętrznym - pracodawcą.
   
 • Jednocześnie, na tym samym piętrze w czasie targów trwać będą inspirujące prelekcje, dotyczące bieżącej sytuacji i perspektyw na rynku pracy.
   

Zapraszamy do udziału

Akademickie Centrum Karier
Biuro Marketingu i Public Relations
Uniwersytet Opolski

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 77 452 70 54 / kariera@uni.opole.pl

Osoba do kontaktu: Karolina Trościanka, p.o. kierownika Akademickiego Centrum Karier

- - - - - -  - - - - - -  - - - - - -  - - - - - -  - - - - - -  - - - - - -  - - - - - -  - - - - - -  - - - - 

Przed wypełnieniem formularza prosimy o przygotowanie danych płatnika (niezbędnych do wystawienia faktury VAT) oraz informacji o firmie (maksymalnie 800 znaków) wraz z logo firmy/instytucji w formacie wektorowym (.pdf, .cdr, .ai).

Przystępując do rejestracji akceptują Państwo regulamin udziału w Giełdzie Pracy Uniwersytetu Opolskiego.